تاریخ معرفی گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ رسما اعلام شد

گلکسی نوت 20

سامسونگ شب گذشته اعلام کرد که رویداد معرفی گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ در تاریخ ۵ آگوست (۱۵ مرداد) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود. انتظار می‌رود در این رویداد به غیر از گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰، از جانشین گوشی تاشو گلکسی فولد هم رونمایی شود.

در تیزر ویدیویی مربوط به این مراسم هیچ نکته‌ی خاصی دیده نمی‌شود و فقط می‌توان گفت رنگ مسی که به نمایش درمی‌آید، مطابق با رنگ تصاویر رندر فاش شده از گلکسی نوت ۲۰ اولترا است. با وجود اینکه کمتر از یک ماه دیگر این گوشی‌ها معرفی می‌شوند، ولی شایعات مربوط به آن‌ها کمتر از حد انتظار بوده است.

ظاهرا گلکسی نوت ۲۰ اولترا از سه دوربین اصلی بهره می‌برد و در کنار آن می‌توانیم انتظار تعبیه سیستم فوکوس لیزری یا سنسور ToF را داشته باشیم. همچنین در برخی کشورها، گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ همراه با تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ یا حتی احتمالا ۸۶۵ پلاس بهره می‌برند. مدل اگزینوس این گوشی‌ها هم مبتنی بر اگزینوس ۹۹۲ خواهند بود. در این میان می‌توانیم انتظار قابلیت‌های جدید قلم S Pen را هم داشته باشیم.

گلکسی نوت 20

به غیر از دو گوشی گلکسی‌ نوت‌ ۲۰ باید به جانشین گلکسی فولد هم اشاره کنیم که ظاهرا با نام گلکسی Z Fold 2 معرفی می‌شود. بر اساس اطلاعات فاش شده، این گوشی از نمایشگر اصلی ۷.۷ اینچی بهره می‌برد و دوربین اصلی هم درون حفره نمایشگر تعبیه شده است. در مورد مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هم هنوز نمی‌توانیم با قاطعیت اظهارنظر کنیم.

در نهایت، احتمالا در این رویداد مدل ۵G گوشی گلکسی Z Flip هم معرفی می‌شود. گزارش شده که این گوشی مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ پلاس است و نسبت مدل LTE، از باتری نسبتا کوچک‌تری بهره می‌برد.

دیدگاه‌ها

*
*

بازگشت به بالا
0